Headquarters:

Address:

SC SOUFFLET AGRO ROMANIA SRL
DN 2 B km 9+900
120204 Buzau

 

Email: soufflet.agro.romania@soufflet.com

 

 

 

 

 

Contact us:

mapa RO map_09_ 2022.png

 

 Soufflet Agro Romania Team

  Nume Pozitia (zona) Telefon E-mail
EM Eloi Mahieu Commercial Director 0744 436 290 emahieu@soufflet.com
LA Liviu Argintaru Regional Manager Banat 0729 236 903 largintaru@soufflet.com
JBH JB Hemard Agro Expert Banat 0749 134 706 jbrhemard@soufflet.com
MV Mihai Vlad Agro Expert Timiș 0751 137 487 mvlad@soufflet.com
MA Mihaela Arbănașu Agro Expert Banat 0747 257 356 marbanas@soufflet.com
SS Ștefănuț Stefan Sales Representative Timiș North 0753 059 401 sstefan@soufflet.com
DS Dan Stoicea Sales Representative East Timiș 0755 149 659 dsstoicea@soufflet.com
AT Anca Tineja Sales Representative South-West Timiș 0748 218 908 atineja@soufflet.com
AD Alexandru Domaneantu Sales Representative Caraș-Severin și Hunedoara 0745 315 204 adomaneantu@soufflet.com
CZ Cosmin Zaha Regional Manager Transilvania 0751 137 153 czaha@soufflet.com
DB Daniel Blejeru Sales Representative Brașov 0745 230 171 dblejeru@soufflet.com
MM Mihai Matei Sales Representative Transilvania 747058863 mmatei@soufflet.com
AV Alex Varga

Transilvania Collect Coordinator

0757 017 230 avarga@soufflet.com
BO Bogdan Oroviceanu Regional Manager Oltenia     0752 249 098 boroviceanu@soufflet.com
IO Irinel Otinceală Sales Representative Oltenia 0751 127 469 iotinceala@soufflet.com
ID Ion Diaconescu Agro Expert Oltenia 0746 280 014 idiaconescu@soufflet.com
AI Alin Iacob Collect Coordinator Oltenia 0755 082 256 aiacob@soufflet.com
AB Alin Benu Regional Manager Muntenia Vest 0729 236 931 abenu@soufflet.com
LS Laura Stoica Agro Expert Muntenia  Vest 0751 053 557 lstoica@soufflet.com
SG Simon Geeraerts Agro Expert Ialomița 0745 133 292 sgeeraerts@soufflet.com
PD Petrică Dumitru Sales Representative Dâmbovița & Ilfov 0745 038 181 pdumitru@soufflet.com
CT Cezar Tatu Muntenia Vest Collect Coordinator 0745 361 576 ctatu@soufflet.com
CN Charles Nicolas Sales Representative West Ialomița 0752 267 970 canicolas@soufflet.com
ATo Adriana Toaderu Sales Representative Călărași Vest 0745 501 390 atoaderu@soufflet.com
CB Cristian Boboceanu Sales Representative Ialomița 0745 361 576 cboboceanu@soufflet.com
VZ Viorel Zaharia Collect Coordinator Ialomița and Călărași 0745 177 015 vzaharia@soufflet.com
AB Ana Brutaru Regional Manager East Muntenia 0755 039 794 abrutaru@soufflet.com
RV Răzvan Vasile Agro Expert East Muntenia  0754 232 133 rvasile@soufflet.com
IB Ionuț Bălan Agro Expert East Muntenia 0745 511 029  ibalan@soufflet.com
DC Daniel Cîrstea Sales Representative North Buzău 0751 137 843 dcirstea@soufflet.com
ML Marius Lovin Sales Representative West Galați  0744 779 720 mlovin@soufflet.com

Collect Team

Name Position Telephone E-mail
Georgiana Zaharia                 Collect Manager                                  0749 221 345     gzaharia@soufflet.com         
Daniel Nita Collect Coordinator  0749 022 439 dnita@soufflet.com
Ionela Gheorghe Contract admin 0754 232 134 igheorghe@soufflet.com

 

 

Video

All videos

Our Products

Unique product line of SOUFFLET AGRO
Learn more

sfs_pl_marka_premium_eng.png

Application FARMI

FARMI Web banner ENG.png